• +48 530 616 158
  • biuro@linguavision.pl
  • ul. Sukiennicza 1/3, 87-100 Toruń

Kursy

Lekcje indywidualne

By każdy uczeń mógł w pełni dopasować kurs do swoich potrzeb, proponujemy kursy indywidualne, z programem specjalnie opracowanym dla kursanta. Lekcje mogą się odbywać face-to-face bądź przez skype. Prowadzimy kursy z wielu języków dla dzieci oraz dorosłych. Zapytaj co mamy dla Ciebie.

Co zyskujesz ucząc się przez skype?

  • pełną elastyczność – Ty decydujesz czy wolisz uczyć się rano czy wieczorem
  • pełną niezależność – nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy
  • pełną swobodę – możesz mieć lekcje nawet w Australii – wystarczy dostęp do Internetu

Fluent English – konwersacje

Osiągnąłeś już pewien poziom w nauce języka i brakuje Ci konwersacji?

A może zaczynasz naukę od podstaw a umiejętność mówienia w języku obcym jest dla ciebie najważniejsza?

Zapraszamy na kurs Fluent English, który jest przeznaczony dla osób pragnących porozumiewać się płynnie i bez barier w języku angielskim. Głównym założeniem tego kursu jest przygotowywanie się do lekcji przed zajęciami z otrzymanych wcześniej Kart Pracy. A podczas zajęć rozmawiamy wykorzystując zdobytą przez Ciebie wiedzę. Kurs został podzielony na 8 poziomów, gdzie każdy uczestnik jest idealnie dopasowany do swojego stopnia zaawansowania, a zajęcia nigdy nie są nudne.

Lekcje mogą się odbywać się tradycyjnie jako lekcje indywidualne lub grupowe bądź przez skype.

Kids and Teens

Podczas zajęć stosujemy zasadę immersji językowej, czyli zupełnego zanurzenia się w języku. Podczas zajęć nie uczymy się tylko pojedynczych słów, ale również całych wyrażeń, zdań oraz wypowiedzi. Na lekcjach używamy języka w praktyce słuchając opowieści, czytając, oglądając filmy a dzieci uczą się wykorzystywać zdobytą wiedzę podczas zabaw językowych, przedstawień czy lekcji z ciekawymi osobami z różnych regionów świata.

Tematy zajęć nie pokrywają się z lekcjami szkolnymi.

Exams

By udoskonalić nasze CV i potwierdzić naszą znajomość języka wystarczy zdać egzamin. Ten jeden krok dzieli nas od podniesienia kwalifikacji zawodowych, otrzymania podwyżki czy zmiany kariery zawodowej. By pomóc Państwu w przygotowaniu się do otrzymania certyfikatu prowadzimy zróżnicowane kursy przygotowujące do m.in. FCE, CAE, CPE, TOEIC, kursy doszkalające dla żołnierzy (STANAG), oraz wiele innych. Z nami osiągniesz sukces!

Matura Express

Matura zbliża się wielkimi krokami a Ty nadal nie jesteś pewny swoich sił? Pomożemy.

Kursy na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym możesz rozpocząć w dowolnym momencie w ciągu roku. Ale pamiętaj, im wcześniej zaczniesz, tym lepsze wyniki osiągniesz!

Angielski dla podróżników

Jedziesz na wakacje za granicę? I boisz się niespodzianek na lotnisku czy w restauracji? Zapraszamy na kurs, który pozwoli Ci opanować każdą sytuację. Na zajęciach przećwiczymy wizytę u lekarza, zakupy w aptece, słownictwo lotniskowe czy zgłaszanie problemów w hotelu.

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 3-4 osobowych. Proponujemy dwa stopnie wtajemniczenia: kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z językiem angielskim, oraz dla osób, które znają podstawy a chciałyby poznać wyrażenia związane z podróżowaniem.

Kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych, wszystkie materiały do nauki w cenie, w tym książka, fiszki, plansze i inne.

Angielski dla logistyków

Przy coraz większym rozwoju transportu międzynarodowego oferujemy pomoc językową w kontaktach z partnerami obcojęzycznymi. Program kursu został opracowany by wprowadzać niezbędne słownictwo i gramatykę w praktyczny sposób, by już po pierwszych godzinach zajęć, kursant mógł wprowadzać je w codzienną komunikację. Przygotujemy również szablony e-maili, przećwiczymy rozmowy telefoniczne oraz poprawimy ogólną znajomość języka. Kurs został przygotowany tak, aby mogły z niego skorzystać osoby pracujące w biurach, jaki i kierowcy.

Kurs został przewidziany dla osób ze znajomością języka na poziomie min. A2. Osoby z mniejszą znajomością języka zapraszamy na dodatkowe zajęcia z ogólnego języka angielskiego, by usprawnić swoje zdolności komunikacyjne.

Potrzebujesz więcej?

Na potrzeby naszych uczniów jesteśmy w stanie opracować każdy kolejny kurs.